Мудрик разом із фанами відсвяткував свій гол у переможному матчі Челсі: відео шалених емоцій

Переглядів 2772
Мудрик святкує гол у ворота Брайтона. Колаж: УФ
Михайло Мудрик у рамках спарингу в США записав до свого активу гол за лондонський Челсі. Лідер збірної України відзначився красивим забитим м'ячем у другому таймі.

У ніч на 23 липня 22-річний український вінгер Михайло Мудрик взяв участь у контрольному поєдинку Челсі проти Брайтона свого екс-наставника по донецькому Шахтарю Роберто Де Дзербі. Для «аристократів» це був перший спаринг у рамках американського турне.

Ця зустріч завершилася з рахунком 4:3 на користь Челсі. За Брайтон голами відзначалися Денні Велбек, Жуан Педро та Деніз Ундав. У складі Челсі точно пробили два новачки Крістофер Нкунку, Ніколас Джексон, а також Конор Галлахер і Ніколас Джексон. Українець забив на 65 хвилині з лінії карного майданчика після асисту Джексона.

Після переможного поєдинку Мудрик підійшов до фанатів Челсі та разом із ними відсвяткував перемогу в контрольній зустрічі:

• Наступний поєдинок у рамках турне Челсі проведе з Ньюкаслом (27.07).
  • Також команда Мудрика зустрінеться з Фулгемом (30.07) і дортмундською Боруссією (03.08)
  • Новий сезон АПЛ лондонці розпочнуть матчем проти Ліверпуля (13.08).