Мудрик знову пробігав «вхолосту»: Челсі розписало мирову з Боруссією Д перед стартом в АПЛ – відео

Переглядів 1525
Михайло Мудрик. Фото: Google
Український вінгер лондонського Челсі Михайло Мудрик допоміг своєму клубу не програти останній товариський поєдинок на турнірі в США. «Сині» розійшлися миром з дортмундською Боруссією 1:1.

П’ять поєдинків  – нуль норазок. Лондонський Челсі відмінно провів передсезонну підготовку у Сполучених Штатах Америки, хоча й врятувався від першої поразки в новому сезоні на передостанній хвилині гри проти німецької Боруссії з Дортмунду.

Поєдинок відбувся в ніч проти 3 серпня на стадіоні «Soldier Field», що в Чикаго (США, штат Іллінойс).

Огляд матчу Челсі – Боруссія (Дортмунд) дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Михайло Мудрик вийшов на поле на заміну на 22-й хвилині замість травмованого Крістофера Нкунку. Саме після подачі зі штрафного українця, його партнер покоманді Мейсон Берстоу й забив рятівний гол. Однак, результативна передача в офіційному протоколі гри записана на рахунок Енцо Фернандеса.

Товариський матч

Челсі (Англія) – Боруссія Д (Німеччина) – 1:1 (0:0)

Голи: Берстоу, 89 – Вольф, 80.

• Михало Мудрик перейшов до Челсі взимку 2023 року з донецького Шахтаря за 100 млн євро (враховуючи бонуси).
  • У офіційних поєдинках за синіх Михайло поки що не забивав, проте віддав дві гольові передачі у 17 матчах.
  • Перша офіційна гра в сезоні 2023/2024 на Мудрика чекає вже  13 серпня. Челсі зійдеться з Ліверпулем. Матч розпочнеться о 18:30.
  • У США Челсі грав проти Рексема (5:0), Брайтона (4:3), Ньюкасла (1:1), Фулгема (2:0) та Боруссії Д (1:1).