«Наче Андреа Пірло»: герой Руху в матчі з Чорноморцем порівняв свого одноклубника з легендарним італійцем

Переглядів 388
Ярослав Карабін. Фото: ФК Рух
Нападник Руху Ярослав Карабін, який забив гол наприкінці матчу з Чорноморцем та врятував свою команду від поразки, прокоментував ефектну комбінацію львів'ян.

У перенесеному поєдинку 14-го туру української Прем'єр-ліги львівська команда зіграла із «моряками» внічию – 2:2. Господарі поступалися в рахунку до 84-ї хвилини зустрічі, на якій їм вдалося ефектна комбінація, яку точним ударом завершив нападник Ярослав Карабін.

«Наш капітан Марко Сапуга, наче Андреа Пірло, віддав дуже хорошу передачу на Віталія Романа, який прострелив, а я сам залишився по центру воріт і одразу пробив. У цьому епізоді відчув, що м'яч нарешті повинен долетіти до мене.

Так сталося, що пощастило, вирішив пробити в один дотик, вдалося забити гол», – сказав Карабін клубній пресслужбі.

Нападник провів 12 матчів у складі львівської команди у поточному сезоні та забив два м'ячі.

Рух провів 14 матчів, набрав 14 очок і пішов на зимову перерву на 12 місці у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.