«Нам дуже пощастило»: тренер збірної Шотландії визначив головні складові розгромної перемоги над Україною

Переглядів 642
Стів Кларк. Фото: Getty Images
У матчі Ліги націй збірна Шотландії у Глазго на стадіоні «Гемпден Парк» розгромила команду України з рахунком 3:0. Головний тренер шотландців Стів Кларк залишився задоволений результатом.

Наставник збірної Шотландії назвав головні причини впевненої перемоги своєї команди.

«Ми проаналізували багато інформації по збірній України. Можливо, у першому таймі українці дещо переважали нашу команду. В перерві я попросив хлопців увімкнути швидкість і створювати ще більше тиску на ворота суперника, що і принесло нам перемогу.

Нам дуже пощастило із замінами, адже Дайкс, що з’явився з лави, відзначився двома забитими м’ячами», – цитує Кларка офіційний сатй УАФ.

Збірна Шотландії набрала дев’ять очок і піднялася на перше місце в групі. Після чотирьох турів у активі збірної України сім очок.

Свій наступний поєдинок команда Олександра Петракова проведе 24 вересня проти Вірменії у Єревані. Того ж дня Шотландія прийме Ірландію.

Раніше ми повідомляли, що два футболісти залишили розташування збірної України.