Навіть не вийшов на поле: Спеція Коваленка розписала мирову з Лечче в матчі чемпіонату Італії

Переглядів 1439
Віктор Коваленко. Фото: ФК Спеція
У матчі 17-го туру італійської Серії А зустрічалися Спеція Віктора Коваленка, яка приймала Лечче. Команда українця не зуміла перемогти і зіграла в суху нічию з рахунком 0:0.

В останньому матчі Спеція зуміла відібрати очки у Аталанти Руслана Малиновського, пропустивши другий м'яч на 92-й хвилині матчу. А Лечче сенсаційно обіграла римське Лаціо з рахунком 2:1.

Коваленко потрапив у запас Спеції і очікував своєї появи на полі у другому таймі. Перша половина гри завершилася нульовою нічиєю, хоча гості двічі влучили у каркас воріт господарів.

У другому таймі команди дуже довго не могли зламати оборону один одного. Дуже рідко гравцям вдавалося створювати небезпеку у воріт голкіперів.

Коваленко так і не з'явився на полі і просидів весь матч у запасі. А Спеція та Лечче зіграли у суху нічию 0:0.

Цього сезону Коваленко зіграв за Спецію вісім матчів, проте не зумів відзначитися гольовими діями.

Таким чином Спеція посідає 17 місце в турнірній таблиці Серії А, а Лечче 12 позицію після 17 турів чемпіонату.