«Не незабутнє враження»: Малиновський розчарував італійську пресу грою проти чемпіонів Серії А

Переглядів 2396
Руслан Малиновський. Фото: Getty Images
Український атакувальний півзахисник Дженоа Руслан Малиновський вийшов на заміну в матчі Серії А проти Наполі. Італійські ЗМІ оцінили виступ хавбека.

У суботу, 16 вересня, Дженоа на своєму полі зіграла внічию проти діючого чемпіона Серії А Наполи із рахунком 2:2. Матч проходив в рамках четвертого туру чемпіонату Італії.

Український півзахисник Руслан Малиновський вперше за три поєдинки залишився на лаві для запасних, а на поле вийшов лише на 74-й хвилині, після чого неаполітанці і забили обидва своїх голи.

Італійські ЗМІ оцінили виступ ексфутболіста Аталанти, по більшій мірі розкритикувавши його гру.

Видання TUTTOmercatoWEB поставило Малиновському оцінку 5.5 за ті 20 хвилин, що він провів на полі.

«Він справив не незабутнє враження», – пояснили такий бал у виданні.

Натомість у Pianeta Genoa оцінили виступ Руслана у 6 балів.

«Він був закликаний додати фізичної потужності і був у розпорядженні команди усі 20 хвилин», – так пояснили у виданні задачі українця.

У calciomercato.com грі Малиновського поставили також 6 балів.

«Його випустили з наміром відтиснити гру від своїх воріт завдяки техниці», – такий задум побачили у рішенні випустити Руслана на поле.

Canalе Genoa постапило українцю найнижчу оцінку серед усіх інших видань – всього 5 балів.

«Він був незграбним. Не випадково з його виходом з цього флангу Наполи одразу ж створив собі момент і забив. Інерція матчу йому не допомогла, але він зробив дуже мало, щоб заслужити більш високу оцінку», – розкритикували Малиновського в цьому виданні.

• Наступний матч Дженоа зіграє на виїзді з Лечче 22 вересня.
  • Після цього поєдинку генуезька команда посідає 12 позицію із чотирма очками.
  • Всього в нинішньому сезоні Малиновський провів вже три матчі за італьійський клуб і не відзначився результативними діями.
  • Руслан виступатиме за Дженоа на правах оренди. Права на українця належать французькому Марселю.
  • Орендна угода з італійським клубом розрахована до кінця сезону 2023/24.