Невдалий дебют Бєсєдіна: Омонія з Безусом програла другий матч поспіль у чемпіонаті Кіпру

Переглядів 632
Павло Клименко Павло Клименко
Артем Бєсєдін та роман Безус. Фото: ФК Омонія
Сьогодні, 10 лютого, у поєдинку 23-го туру чемпіонату Кіпру Омонія на своєму стадіоні приймав Аріс. Зустріч завершилася поразкою господарів з рахунком 1:2.

У стартовому складі Омонії вийшов український півзахисник Роман Безус. У першому таймі Аріс забив два м'ячі у ворота господарів поля.

На 33-й хвилині Безус отримав жовту картку, а у перерві був замінений на Папуліса.

У цьому матчі за Омонію дебютував український нападник Артем Бєсєдін. Форвард вийшов на заміну на 63-й хвилині, проте не допоміг своїй команді уникнути поразки. Омонія на 77-й хвилині завдяки пенальті скоротила розрив у рахунку, але більше голів у цій грі не було.

Таким чином, Омонія зазнала другої поразки поспіль, а всього команда не може виграти у чотирьох останніх матчах.

Команда українців посідає шосте місце у турнірній таблиці Першого дивізіону Кіпру, маючи у своєму активі 35 очок.

У наступному матчі Омонія зіграє на виїзді проти Олімпіакосу Нікосія. Поєдинок відбудеться 20 лютого.