ФК Олександрія переміг ФК Львів: підопічні Гури тимчасово вийшли на третє місце у турнірній таблиці УПЛ

Переглядів 3081
Євген Чепур Євген Чепур
ФК Олександрія проти ФК Львів. Фото УПЛ
У матчі дев’ятого туру чемпіонату України ФК Олександрія переміг ФК Львів з рахунком 2:0. Гол та результативна передача на рахунку Владислава Калітвінцева.

До сьогоднішнього матчу ФК Олександрія після шести зіграних поєдинків з 13 очками в активі ділила четверту-шосту сходинку з Металістом та Зорею. ФК Львів встиг провести сім ігор та набрати п’ять залікових балів, що дозволили команді розташуватись на 13-у місці у турнірній таблиці УПЛ.

Голів у першому таймі вболівальникам довелось чекати аж до доданого часу. Тоді Рибалка віддав передачу на Калітвінцева, а той виконав подачу на Мякушка, яка закрутилась у дальній кут.

На 67-й хвилині Цуріков подвоїв перевагу своєї команди. Результативна передача на рахунку Калітвінцева.

Фінальний свисток зафіксував перемогу ФК Олександрія над ФК Львів з рахунком 2:0.

У наступному турі чемпіонату України ФК Олександрія зіграє 29 жовтня проти Шахтаря, а ФК Львів поміряється силами з Металістом на день пізніше.