«Пішов якийсь розлад» тренер ФК Олександрія Гура висловився про розгромну поразку від Зорі

Переглядів 1161
Павло Клименко Павло Клименко
Головний тренер ФК Олександрії Юрій Гура прокоментував поєдинок 14-го туру української Прем’єр-ліги проти луганської Зорі, який завершився поразкою його підопічних з рахунком 1:4.

На післяматчевій пресконференції Гура зазначив, що у першому таймі гра була рівною, але грубі помилки у другій половині поєдинку призвели до поразки. Зазначимо, що усі м'ячі команди забили у другому таймі, починаючи з 62-ї хвилини зустрічі.

«У першому таймі була рівна гра, але у другому таймі допустили помилки і пішов якийсь розлад. Тяжко так, коли допускаються такі помилки, потім йде до розгрому», – сказав Гура після матчу.

Наразі ФК Олександрія займає п’яте місце в турнірній таблиці туру української Прем’єр-ліги, маючи у своєму активі 23 очки після 12-ти матчів.

У наступному турі чемпіонату України команда Юрія Гури зіграє на своєму полі із Рухом. Поєдинок проти львівської команди відбудеться 28 листопада та розпочнеться о 13:00. Після цієї гри команди підуть на зимову перерву.