Почеттіно розпочав в Челсі з нічиєї: Мудрик вийшов проти Ліверпуля з лавки

Переглядів 4218
Михайло Мудрик. Фото: Google
Челсі та Ліверпуль розписали мирову у матчі першого туру англійської Прем'єр-ліги. Зустріч у Лондоні завершилася з рахунком 1:1.

В матчі проти Ліверпуля стався офіційний дебют Маурісіо Почеттіно біля керма Челсі. Аргентинець повернувся працювати до Англії після чотирирічної перерви.

Зустріч між Челсі та Ліверпулем закінчилася з рахунком 1:1. Обидві команди обмінялися голами ще у першому таймі.

На 18-й хвилині Діас вивів Ліверпуль у лідери. Челсі за 19 хвилин відповів своїм голом новачка команди Дісасі. Екс-капітан Монако забив у дебютному матчі за нову команду.

Майже в наступній атаці Челсі примудрився забити вдруге, але після перегляду VAR гол Чілвелла було скасовано.

В другій 45-хвилинці Челсі прибрав ініціативу до своїх рук, але впоравшись з тиском Ліверпулю так і не вдалося змінити ситуацію на власну користь.

Вінгер збірної України Михайло Мудрик, який розпочав поєдинок на лаві запасних, з'явився на 81-й хвилині. У компенсований час українець мав шанс забити, але у вирішальний момент не зміг розпорядитися м'ячем на швидкості.

Фінальний свисток зафіксував мирову на «Стемфорд Бридж» – 1:1.