Польща завершила виступи на ЧС-2022 поразкою від Франції: Жиру перевершив досягнення Анрі

Переглядів 1390
Франція - Польща 3:1. Фото Google
Франція в 1/8 фіналу чемпіонату світу в Катарі перемогла збірну Польщі з рахунком 3:1.

Матч пройшов на стадіоні «Ель-Туммама» у місті Доха. Поляки чинили спротив впродовж першого тайму, але прикра помилка гравців кадри призвела до першого голу Les Bleus у виконанні Олів'є Жиру, який одноосібно став найкращим бомбардиром збірної Франції всіх часів. На його рахунку 52 голи у 117 поєдинках.

По перерві усі питання про переможця зняв Кіліан Мбаппе, який оформив дубль. Під завісу зустрічі Польща з допомогою VAR заробила право на пенальті, який з другої спроби вдалося реалізувати Роберту Левандовському.

Французи в 1/4-й зіграють проти переможця пари Англія - Сенегал.