Попереду чемпіонське випробуваня: Англія перемогла Сенегал та виходить на Францію у чвертьфіналі ЧС

Переглядів 501
Харрі Кейн. Фото: Sky Sports
Збірна Англії у матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022 святкувала перемогу над Сенегалом. Матч в Ель-Хаурі завершився перемогою команди Гарета Сатугейта з рахунком 3:0.

Майбутній суперник збірної України у кваліфікації Євро-2024 вирішив долю протистояння у першому таймі завдяки влучним ударам Джоржана Хендерсона на Харрі Кейна.

По перерві африканці спробували переламати хід гри за допомогою замін, натомість англійці провели третій гол зусиллями Букайо Сака. Фінальний свисток зафіксував перемогу родоначальників футболу з рахунком 3:0.

У чвертьфіналі ЧС-2022 Англія поміряється силами з чинними володарями трофею Францією. яка напередодні вибила з турніру поляків (3:1). Гра відбудеться у суботу, 10 грудня.