Поразка та травма одного з лідерів: Шахтар невдало провів товариську гру з польським Радом'яком

Переглядів 1100
Євген Чепур Євген Чепур
Шахтар проти Радом'яка. Фото: Шахтар
Паузу на матчі збірної України донецький Шахтер вирішив заповнити проведенням товариської гри проти польського Радом'яка, який тренує екс-гравець «гірників» Маріуш Левандовські.

Вчора Шахтар програв у товариському матчі польському Радом'яку, який тренує колишній гравець донецького клубу Левандовські, з рахунком 2:0.

У першому таймі активність проявляв вінгер Шахтаря Мар’ян Швед, але в одному з епізодів після ігрового зіткнення отримав травму, тому Ігор Йовічевіч був змушений робити заміну.

Терміни відновлення Шведа не повідомляються.

На 51-й хвилині Радом'як відкрив рахунок: простріл замкнув Селе. Підопічні Левандовські продовжували створювати небезпечні моменти, а у компенсований час Мачадо забив другий гол.

Наступний матч Шахтар проведе 1 жовтня у Львові з Металістом у рамках п’ятого туру УПЛ.

Раніше ми писали, що експерт Віктор Леоненко розкритикував гру збірної України у матчі проти вірменів, який наша команда выграла з розгромним рахунком 5:0.