Ребров не зміг виграти трофей з Аль-Айном: відео травми Ярмоленка та незграбного автоголу

Переглядів 5068
Сергій Ребров. Фото: Аль-Айн
У суботу, 25 лютого, відбувся фінал Суперкубка Об'єднаних Арабських Еміратів, у якому зустрілися Аль-Айн та Аль-Шарджа. Зустріч завершилася мінімальною поразкою команди Сергія Реброва з рахунком 0:1.

У основному складі Аль-Айну на поле вийшов український півзахисник Андрій Ярмоленко. Проте на 44-й хвилині українця було замінено через травму.

Характер травми Ярмоленка поки невідомий, але він тримався за передній м'яз стегна. Зазначимо, що гравець залишив поле самостійно.

На цей момент команда Сергія Реброва вже поступалася 0:1 через автогол Коджо Лаба на 29-й хвилині гри.

Відео моменту травми Ярмоленка та автогола Лаби дивіться у телеграм-каналі FanDay.net.

У другому таймі Аль-Айн мав перевагу, але підопічні Сергія Реброва не змогли хоч раз вразити ворота суперника. Таким чином, володарем Суперкубка ОАЕ став Аль-Шарджа.

У чемпіонаті ОАЕ Аль-Айн посідає четверте місце у турнірній таблиці, набравши 34 очки у 17-ти матчах. У найближчому поєдинку команда Реброва зіграє на своєму полі з Аль-Фуджейрою 2 березня.