Русин став свідком камбеку Сандерленда в Чемпіоншипі: команда українця перевернула матч з Плімутом

Переглядів 638
Назарій Русин. Фото: ФК Сандерленд
Сандерленд здобув вольову перемогу над Плімутом у 31-му турі Чемпіоншипу. Команда Назарія Русина повернула собі місце в зоні плей-офф за вихід в АПЛ.

Сандерленд, програючи по ходу зустрічі в один гол, перевернув хід поєдинку в другому таймі.

Перемогу команді Майкла Біла забезпечили голи Еква, Кларка та Беллінгема-молодшого.

Русин у матчі проти Плімута відіграв всі 90 хвилин, проте результативними діями не відзначався.

Англія. Чемпіоншип. 31 тур.

Сандерленд – Плімут 3:1

Голи: Еква, 52, Кларк, 59, Беллінгем, 67 – Гарді, 39

• Після 31 туру Сандерленд має в активі 47 балів і посідає шосту сходинку в турнірній таблиці Чемпіоншипу.
  • Русин у поточному сезоні зіграв за Сандерленд 16 поєдинків у всіх офіційних турнірах: два голи, одна результативна передача.
  • 14 лютого Сандерленд Русина зіграє наступний матч проти Хаддерсфілда (21:45).