Руслан ПЛАТОН: «Питання з преміальними відкрите»

Переглядів 182
UkrFootball.ua UkrFootball.ua
0 голосів
Нападник запоріжців прокоментував для «УФ» відставку Олега Тарана, крупну поразку від «Зорі», а також фінансову ситуацію в клубі

— Руслане, як сприйняли відставку головного тренера?

— Ми готувались до матчу з «Зорею», а тут несподівано така звістка. Непросто було це сприйняти. На прощання Олег Анатолійович зустрівся з командою, подякував усім за роботу і побажав успіхів у майбутньому.

— Останнім часом уболівальники активно висловлювали невдоволення роботою Тарана. Думаєте, саме під тиском фанатів тренер вирішив залишити свою посаду?

— Складно сказати. Нам тренер повідомив, що це було обопільне рішення його і керівництва клубу.

— Із колишнім наставником у вас були непорозуміння в міжсезоння, коли вас без причини не взяли на збори, потім ви рідко потрапляли до складу. Мали особисту образу на Тарана?

— Нічого такого. У першу чергу футболіст повинен на себе ображатися, себе картати, що десь недопрацював. І робити висновки.

— Гра і результати «Металурга» залишають бажати кращого. Це вина тренера, футболістів чи є якась інша причина?

— У Запоріжжі це питання жваво обговорюється. Що сказати? Усе заплутано. У нас був непоганий старт, але після перемоги над «Карпатами» все перевернулося з ніг на голову. Намагатимемося поліпшити ситуацію. Головне — вірити в свої сили, не опускати руки. Адже, як відомо, після чорної смужки завжди йде біла.

— Може, справа у фінансах? У вас є премії за позитивні результати?

— У даній ситуації на фінанси нам гріх скаржитись. Але з преміальними дійсно є певні моменти. Поки це питання відкрите.

Хто зараз керує командою?

— Нам представили виконувача обов’язків головного тренера — Олександра Томаха. Поки він буде працювати з командою. Сан Санич давав установку на гру з «Зорею», але він не має тренерської ліцензії, тому на лаві сидів Анатолій Чанцев, який також тримав удар перед журналістами після матчу.

— Якісь зміни ще відбулися серед тренерів?

— Наскільки мені відомо, разом з Тараном пішов увесь тренерський штаб.

— Із луганцями остаточно все стало зрозуміло після вилучення Саши Балича?

— Із «Зорею» була приблизно рівна гра. Особливо до першого гола. У суперника майже не було стовідсоткових моментів. Але знову позначилася наша біда — стандарти. Не встежили за опонентами і пропустили необов’язкові м’ячі. А після вилучення, як ви правильно зауважили, все стало остаточно зрозуміло.

— Якби спитали вашої думки, кого би могли порекомендувати на місце керманича команди?

— Якщо відверто, не задумувався над цим питанням. Керівництву видніше. Наша справа — допомагати тренеру, виходити на поле і виконувати його установку.

— Із вашого досвіду, з ким із тренерів вам комфортніше працювалося?

— Складно виокремити когось одного. Хороші спогади про співпрацю з Семеном Альтманом, Сергієм Пучковим, у Чернівцях непогано у нас виходило з Сергієм Зайцем. Звичайно, не обходилося без робочих моментів, але, якщо в цілому, у мене з усіма тренерами були нормальні стосунки.

Сергій ТАЛИМОНЧИК.

X