Шахтар став одноосібним лідером УПЛ завдяки ЛНЗ: Рух вперше у сезоні програв і відпустив донецьку команду

Переглядів 2077
ЛНЗ – Рух. Фото: УПЛ
ЛНЗ на своєму полі зіграв матч проти Руху в рамках сьомого туру української Прем'єр-ліги. Команди забили в обох таймах, а переможцями з цього поєдинку вийшли господарі.

У суботу, 16 вересня, ЛНЗ у Черкасах прийняв львівський Рух у сьомому турі УПЛ. Матч закінчився перемогою команди Олега Дулуба із рахунком 2:1.

У складі господарів ще у першому таймі забитим голом відзначився Денис Норенков. Натомість, вже у таймі другому гості відповіли на це м'ячем Іллі Квасниці.

Наприкінці зустрічі Максим Прядун реалізував свій момент після передачі Петра Стасюка і приніс своїй команді три очки.

УПЛ. Сьомий тур.

ЛНЗ – Рух – 2:1

Голи: Денис Норенков (36'), Максим Прядун (86') – Ілля Квасниця (63')

• Після цього поєдинку черкаська команда посідає 10 місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи сім очок. Вони перемогли вперше за п'ять матчів.
  • Рух, натомість, йде п'ятим з 11 балами. Вони втретє поспіль втрачають очки – до цього були нічиї 1:1 з Металістом 1925 та Колосом.
  • Завдяки цьому результату Шахтар став одноосібним лідером УПЛ. У Руху є матч в запасі, проте навіть якщо вони його виграють, то будуть мати 14 очок і на три бали відставати від донеччан.
  • У наступному турі ЛНЗ вдома зіграє з Динамо. Матч пройде 23 вересня і розпочнеться о 13:00.
  • Львів'яни зустрінуться на своєму полі із Шахтарем. Ця гра також запланована на 23 число, 19:00.