Шахтар в меншості втратив перемогу над Рухом: команда ван Леувена знову очолила таблицю УПЛ

Переглядів 5380
Рух - Шахтар. Фото: УПЛ
У матчі восьмого туру Української Прем'єр-ліги львівський Рух приймав донецький Шахтар. Поєдинок закінчився неймовірною розв'язкою та нічиєю із рахунком 1:1.
  • Шахтар отримав п'яту червону картку у восьми поєдинках УПЛ.
  • У Ракицького восьма червона картка в УПЛ. Лідер — Сергій Сімінін, має дев'ять.
  • Рух не перемагав в трьох матчах поспіль в УПЛ.
  • Шахтар мав серію із трьох переможних поєдинків.
  • «Гірники» обігнали Кривбас і знову вишли на першу сходинку.

▶️Переглянути найважливіші моменти матчу ФК Рух - Шахтар можна в телеграм-каналі FanDay

Перший небезпечний момент виник у господарів поля. На 15-й хвилині Пастух на замасі вклав Степаненка і бив у ліву дев'ятку, але вийшло влучити у поперечину, а Климчук, добиваючи головою, легко скинув м'яч у руки Різнику.

Шахтар одразу відповів. Криськів м'яким пасом вивів Судакова на ударну позицію і той точно пробив у кут воріт. Рахунок став 1:0.

На 21-й хвилині Ракицький отримав червону картку. Після, здавалося б, простого підкату головний арбітр пішов переглядати ВАР. Рішення було шокуючим для Ярослава — вилучення.

В кінцівці першого тайму команди мали декілька небезпечних моментів, але ніхто не зумів відзначитися. На перерву команди пішли за переваги донеччан.

Цікаво, що в перші 15 хвилин другого тайму команди обмінялися голами, але їх скасували через офсайди.

Львівська команда контролювала перебіг гри у другому таймі, однак до суттєвої небезпеки справа не доходила, адже захист «гірників» справлявся із тиском.

Рух на 88-й хвилині таки реалізував чи не єдиний шанс в другому таймі. Богдан Слюбик з метрів 30-ти вирішив пробити і влучив у ближню дев'ятку. Різник не зміг врятувати.

Фінальний свисток зафіксував нічию, 1:1.

ФК Рух — Шахтар — 1:1

Голи: Слюбик, 88 Судаков, 17

23 вересня, 19:00. Львів, Стадіон «Арена Львів»

• Донецька команда зіграє наступний матч в рамках 1/8 фіналу Кубка України на виїзді з Вересом 26 вересня.
  • Львівський колектив прийматиме Олександрію також в кубковому змаганні того ж самого числа.
  • Після цього поєдинку Шахтар має 18 балів та знаходиться на першій позиції, а Рух з 12 очками йде шостим.