Шість сухих м’ячів: Краковія Коноплянки поступилася у товариському матчі з хокейним рахунком

Переглядів 6139
Євген Коноплянка. Фото: ФК Краковія.
9 січня Краковія Євгена Коноплянки в рамках підготовки до другої половини сезону в чемпіонаті Польщі зустрічалася у товариському матчі з німецькою Ганзою. Команда українця поступилася з рахунком 0:6.

чора Краковія Євгенія Коноплянки у товариському матчі у турецькому Белеку зустрічалася з німецькою Ганзою з Росток.

Українець вийшов на поле відразу після перерви та відіграв весь другий тайм. На жаль, він не відзначився результативними діями, а його команда зазнала розгромної поразки з тенісним рахунком – 0:6.

Товариський матч

Краковія (Польща) – Ганза (Німеччина) – 0:6 (0:2)

Голи: Фрелінг (8), Дулквіч (38), Верхук (59, 87), Шумахер (69), Мартенс (82).

Нагадаємо, цього сезону Коноплянка провів за Краковію 13 матчів, в яких забив три голи і віддав один асист. У чемпіонаті Польщі він виступає з лютого 2022 року.