Сидорчук в статусі капітана вивів Вестерло на матч проти Левена: команда українця не змогла перемогти

Переглядів 104
Сергій Сидорчук. Фото: Getty Images
Вестерло та Левен розписали мирову в поєдинку 35 туру чемпіонату Бельгії. Команда Сергія Сидорчука не змогла втримати переможний рахунок.

Вестерло зіграв унічию з Левеном у домашньому матчі 35-го туру чемпіонату Бельгії, який відбувся 23 квітня (1:1).

Сидорчук провів 90 хвилин ігрового часу. Хавбек збірної України перше у своїй бельгійській кар'єрі вивів Вестерло на поле з капітанською пов'язкою.

Вестерло вийшов уперед на 23-й хвилині завдяки своїм турецьким легіонерам – захисник Равіль Тагір ударом головою замкнув навіс Догукана Хасполата з кутового.

У другому таймі Левен відігрався – гол на рахунку хавбека Матьє Мертенса.

Чемпіонат Бельгії. 35 тур

Вестерло – Левен 1:1

Голи: Тагір, 23 –  Мертенс, 78

• 32-річний Сидорчук перейшов у Вестерло з київського Динамо у вересні і провів у поточному сезоні 26 матчів у всіх турнірах, у яких забив один гол і зробив одну результативну передачу.
  • Вестерло посідає шосте місце в групі з шести команд, які боряться за путівку в кваліфікацію Ліги конференцій, проте втратив навіть теоретичні шанси пробитися в єврокубковий турнір.
  • 27 квітня Вестерло зіграє наступний матч проти Гента.