Соломон забив за Фулгем у четвертому матчі поспіль: ізраїльтянин вразив голом-близнюком

Переглядів 558
Манор Соломон. Фото: Google
Ізраїльтянин Манор Соломон, який належить донецькому Шахтарю, допоміг Фулгему перемогти в матчі Кубку Англії з Лідсом. Соломон відзначився класним голом у другому таймі.

28 лютого в рамках п'ятого раунду Кубку Англії Фулгем на своєму полі зустрічався з Лідсом. Лондонська команда перемогла в цьому поєдинку завдяки голам Жоау Пальїньї та Манора Соломона.

Цікаво, що Соломон, який належить донецькому Шахтарю, забив за «котеджерів» уже в четвертому матчі поспіль. Раніше він відзначався голами в матчах АПЛ проти Ноттінгем Форест (2:0), Брайтона (1:0) та Вулвергемптона (1:1).

А ще цікавіше те, що Соломон у матчі з Лідсом записав до свого активу просто-таки гол-близнюк. В такому ж стилі і з тієї ж позиції він забив у попередньому поєдинку з Вулвергемптоном.

Це гол Соломона Лідсу:

На цьому відео Соломон забиває у такому ж стилі Вулвергемптону:

Фулгем на даний момент з 39 очками в активі посідає шосте місце в турнірній таблиці АПЛ.

Додамо, що Манор Соломон грав за Шахтар з 2019 року, а в 2022 році перейшов до Фулгема на правах оренди.

Раніше ми повідомляли, що також екс-наставник Шахтаря Роберто Де Дзербі вивів Брайтон до чвертьфіналу Кубку Англії.