Спеція не втримала перемогу над Аталантою: Коваленко та Малиновський вийшли з лави запасних

Переглядів 590
Руслан Малиновський. Фото: Аталанта
Спеція Віктора Коваленка та Аталанта Руслана Малиновського розписали результативному нічию у першому матчі після рестарту Серії А. Гра завершилася з рахунком 2:2.

Аталанта до 77-ї хвилини була близькою до п'ятої поразки поспіль в Серії А, пропустивши двічі від Спеції у першому таймі. У складі команди Луки Готті відзначилися Еммануель Г'ясі та М'Бала Нзола.

По перерві бергамаски отримали від Спеції третій гол, проте VAR скасував взяття воріт Етана Ампаду, який міг остаточно поховати інтригу в протистоянні. Скасований гол надихнув Аталанту на камбек в заключний відрізок протистояння.

Спочатку Расмус Хойлуд скоротив відставання в рахунку, а на четвертій компенсованій хвилині Маріо Пашалич вирвав нічию для Аталанти.

Українські вболівальники лише під завісу матчу мали змогу поспостерігати за протистоянням Віктора Коваленка та Руслана Малиновського. Півзахисник Спеції вийшов на 78-й хвилині, а за чотири хвилини потому наставник Аталанти Джан П'єро Гасперіні випустив на поле Малиновського.

В наступному турі Аталанта гратиме проти Болоньї (9 січня), а Спеція вдома прийматиме Лечче (8 січня).