«У другому таймі щось трапилося»: головний тренер Металіста – про поразку від Миная

Переглядів 2425
Євген Чепур Євген Чепур
Олег Ратій. Фото: Металіст
Головний тренер харківського Металіста Олег Ратій прокоментував поразку своєї команди від ужгородського Минаю у матчі 14-го туру чемпіонату України.

Наставник Металіста Ратій зізнався, що йому важко вести розмову після поразки.

«Вкотре важко розмовляти після матчу. На наш погляд, у першому таймі ми мали моменти, які не використали.

У другому таймі щось трапилося і Минай як господар поля нав’язав нам боротьбу. Ми її програли, на жаль. Це і вилилося в підсумковий результат».

Також Ратій сказав, що у другому таймі щось сталося з його командою.

«Програли боротьбу, ми підсіли. На початку другого тайму діяли непогано на чужій половині поля, але програли боротьбу і попереду, і позаду. Тому такий підсумок», — сказав Ратій після гри.

Сьогоднішня перемога дозволила закарпатцям піднятися на 11 сходинку в турнірній таблиці УПЛ та наблизитись до сьогоднішнього опонента на відстань двох залікових балів.

В наступному турі Минай гратиме проти Зорі, а Металіст спробує перервати шестиматчеву безвиграшну серію в УПЛ у грі проти Чорноморця. Програму матчів неділі підсумує зустріч між Кривбасом та Металістом 1925, який розпочнеться о 14:00.