«У мене питання до всіх: де Баранка та Лучі?»: Севідов розкритикував італійців в УАФ

Переглядів 495
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«У мене питання до всіх: де Баранка та Лучі?»: Севідов розкритикував італійців в УАФ
Олександр Севідов, Фото: Google
Екс-головний тренер Говерли, Карпат, Маріуполя та низки інших українських клубів Олександр Севідов розкритикував роботу італійських функціонерів УАФ Лучано Лучі та Франческо Баранки.

Олександр Севідов відкрито висловив невдоволення роботою голови Комітету арбітрів Лучано Лучі та його колеги з УАФ голови Комітету етики та чесної гри Франческо Баранки.

«У мене питання до всіх: де Баранка та Лучі? Я починаю турбуватися, бо у кожному турі маємо скандал. Нам обіцяли світле майбутнє, до якого ми можемо не дожити. Баранка з'явиться, нікуди не подінеться. Гроші ж треба отримувати. Я не знаю, коли вони мають зарплату в УАФ».

Севідов заявив, що навіть незважаючи на свою довічну дискваліфікацію з футболу, порушуватиме «незручні» теми для італійських функціонерів.

«Мені кажуть: «Саша, навіщо ти про все це?». Ну а що мені робити? Мене вже довічно дискваліфікували. Мені тепер тільки треба чекати, коли Баранка поїде звідси з гордо піднятою головою, наповненими кишенями та невиконаною роботою».

На думку експерта, Баранка нічого не зробив на своїй посаді для того, щоб зробити український футбол прозорішим.

«Що зробив Баранка за п'ять років, окрім того, як збагатився? Арбітрам перестали давати гроші, якщо їх всі засуджують? Чи є у нас договірні матчі? Чи команди з наших нижчих ліг перестали грати у букмекерських конторах? Не перестали», – сказав Севідов у програмі «Фінти та підкати».

Нагадаємо, що Спортивний арбітражний суд у Лозанні 17 квітня 2023 року залишив без зміни вирок Апеляційного комітету УАФ, згідно з яким Севідова було довічно відсторонено від футболу за організацію договірних матчів у ПФК Суми.