Українці номер не відбували: Малиновський та Коваленко отримали оцінки за матч Спеція – Аталанта

Переглядів 951
Віктор Коваленко. Фото: ФК Спеція
Півзахисники збірної України Віктор Коваленко та Руслан Малиновський зіграли між собою в матчі 16-го туру Серії А між Спецією та Аталантою (2:2).

Обидва українці чекали виходу на поле майже до закінчення поєдинку. 29-річний Малиновський отримав за матч 6.9 бала від аналітиків WhoScored та Sofascore.

Руслан протягом восьми хвилин перебування на полі  16 разів торкнувся м'яча, зробив дев'ять передач (сім точних), успішну спробу дриблінгу, заробити фол, двічі виграти позицію, зіграв на підборі та один раз виграти верхову дуель.

26-річний Коваленко за матч проти Аталанти отримав 6.5 бала. Віктор за 12 хвилин ігрового часу встиг вісім разів торкнутися м'яча, зробити чотири передачі (три точні та одну ключову), програти одну дуель у повітрі, двічі втратити м'яч, зробити один перехоплення та відбір м'яча.

Малиновський в поточному сезоні провів за Аталанту 14 поєдинків, забив один гол та віддав один асист. В активі Коваленка сім поєдинків у футболці Спеції, в яких нічим не запам'ятався.

8 січня Спеція Коваленка вдома прийматиме Лечче, а днем пізніше Аталанта Малиновського гратиме проти Болоньї.