Український і російський гравці можуть зустрітися в клубі з топ-чемпіонату: деталі ситуації

Переглядів 1141
Ілля Деулін Ілля Деулін
2 голоси
Український і російський гравці можуть зустрітися в клубі з топ-чемпіонату: деталі ситуації
Віктор Коваленко. Фото: Google
Українець Віктор Коваленко та росіянин Олексій Міранчук можуть повернутися зі своїх оренд до Аталанти, якій вони належать, то ж у Бергамо може статися цікавий момент.

До Аталанти з оренди до Спеції може повернутися українець Віктор Коваленко. Клуб, який нещодавно вилетів до Серії В, тепер не зобов’язаний викупати контракт гравця, що було б обов’язковим у разі збереження прописки. Немає намірів у Спеції оформлювати повноцінний трансфер і за власним бажанням.

Також 16 червня – останній день, коли Торіно міг викупити у Аталанти контракт росіянина Олексія Міранчука. В Турині не хочуть платити за півзахисника визначені орендною угодою 9,5 мільйонів євро та сподіваються знизити ціну до 7 мільйонів, зазначає Tuttosport.

Таким чином, у Бергамо по поверненні обох футболістів з оренд може скластися непересічна ситуація: українець та росіянин можуть знову зустрітися в одній команді. 

  • Коваленко минулого сезону в чемпіонаті Італії відіграв за Спецію 18 матчів, в яких здійснив одну результативну дію: асист в матчі з Інтером.
  • В розіграші Серії А сезону 2022/2023 Міранчук провів за Торіно 29 матчів, в яких забив чотири голи та віддав шість результативних передач.