УЄФА привітав легенду Динамо з ювілеєм: відео дублю Шацьких в прикрому матчі проти Реалу

Переглядів 1678
Максим Шацьких. Фото: ФК Динамо
УЄФА привітав легендарного колишнього нападника київського Динамо та національної збірної Узбекистану Максима Шацьких з 45-м днем народження.

У неділю, 30 серпня, колишній нападник київського Динамо та збірної Узбекистану Максим Шацьких відзначає свій 45-й день народження. Узбецький форвард є найкращим бомбардиром в історії чемпіонату України (124 голи).

УЄФА привітав легендарного динамівця з днем народженням, згадавши його дубль в матчі групового етапі Ліги чемпіонів (2006/07) з мадридським Реалом (2:2).

У тій грі Шацьких забив на 13-й та 27-й хвилині поєдинку у ворота Дієго Лопеса, проте наприкінці матчу «зубастик» Роналдо відзначився дублем (86 та 88 хвилини), встановивши фінальний рахунок у грі.

• У групі Е, де крім мадридців знаходилися такі клуби, як Ліон та Стяуа, Динамо посіло останнє четверте місце, набравши два бали.
  • Шацьких грав за Динамо з 1999 по 2009 рік. За цей час він провів 328 матчів, забив 141 гол та оформив 18 асистів.
  • Максим закінчив професійну футбольну кар'єру у січні 2016 року, у статусі гравця Руху.
  • Влітку 2022 року Шацьких став головним тренером Пахтакору.