«Великий гравець»: зірка Челсі у захваті від підписання Мудрика

Переглядів 736
Аватар Євген Чепур Євген Чепур
1 голос
«Великий гравець»: зірка Челсі у захваті від підписання Мудрика
Михайло Мудрик. Фото: Челсі
15 січня український півзахисник Михайло Мудрик підписав контракт із Челсі. Голкіпер лондонської команди Кепа Аррісабалага прокоментував перехід 22-річного вінгера.

Іспанський воротар Кепа Аррісабалага у коментарі NBC Sports заявив, що гравці Челсі не знали, що Михайло Мудрік офіційно підписав контракт із клубом перед матчем з Крістал Пелас (1:0) і у перерві цього поєдинку вийшов на поле, привітавши вболівальників команди.

«Так, ми не знали, що офіційно підписали Мудрика, коли були у роздягальні.

Я вважаю його дуже великим гравцем, гадаю, він нам дуже допоможе. Ми не можемо дочекатися його появи у команді. Він приїде сюди, щоб дати нам різні корисні якості та допоможе нам перемагати. Ми раді, що він перейшов до нас».

Шахтар отримає за гравця 70 мільйонів євро та ще 30 мільйонів євро передбачені у вигляді бонусів. Контракт Мудрика з Челсі підписано до літа 2031 року.

Зарплата Мудрика у стані синіх становитиме сім з половиною мільйонів євро на рік. Грати в Челсі він буде номером «15».

Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри