Вестерло за сприянням Сидорчука відібрав очки у чемпіона Бельгії: команді українця виліт не загрожує

Переглядів 999
Сергій Сидорчук. Фото: Getty Images
Вестерло Сергія Сидорчука втратив перемогу над Антверпеном в поєдинку 19 туру Про-ліги Бельгії. Матч завершився з рахунком 2:2.

Вестерло зіграв унічию з чинним чемпіоном Бельгії Антверпеном у виїзному поєдинку 19 туру Про-ліги.

Антверпен вийшов вперед від завісу першого тайму – з передачі Вермеерена відзначився албанський форвард Муя.

Вестерло в середині другої половини зустрічі перевернув її перебіг завдяки двом влучним ударам 19-річного нападника Лукаса Стассіна, який вийшов на заміну й оформив дубль протягом шести хвилин.

Однак зберегти перемогу команді Сидорчука не вдалося – капітан Антверпена Тобі Алдервейрелд зрівняв рахунок наприкінці гри.

Українець Сергій Сидорчук провів повний матч у складі гостей на позиції центрального півзахисника.

Бельгія. Про-ліга. 18 тур.

Антверпен – Вестерло 2:2

Голи: Муя, 45+1, Стассін, 71, Стассін, 77, Алдевейрелд, 86

• 32-річний Сидорчук в дебютному сезоні ща Вестерло провів 13 матчів, у яких забив один гол.
  • Вестерло зіграв 19 поєдинків, набрав 18 очок і піднявся із зони вильоту на 12 місце в чемпіонаті Бельгії.
  • У наступному турі команда українця зіграє вдома проти клубу РДВМ (26 грудня).