Відсвяткував у стилі Роналду: колишній гравець Динамо забив дебютний гол за Фехервар

Переглядів 1434
Євген Макаренко. Фото: ФК Фехервар
Півзахисник Фехервара Євген Макаренко відзначився у поєдинку 1/32 фіналу Кубка Угорщини проти Керюлеті. Команда українця здобула виїзну перемогу з рахунком 5:2.

Фехервар зустрічався з командою, яка представляє третій дивізіон Угорщини. Макаренко вийшов на поле лише на 79-й хвилині, але йому вистачило лише дев'ять хвилин для оформлення голу.

Макаренко отримав м'яч біля центрального кола, пройшов до штрафного майданчика і класним ударом забив під штангу. Це дебютний гол українця у складі Фехервара, який він вирішив відсвяткувати у фірмовому стилі нападника Манчестер Юнайтед Кріштіану Роналду.

Додамо, що у цьому поєдинку також зіграли Богдан Леднєв, якого замінили одразу після перерви, та Артем Шабанов, який залишив поле на 60-й хвилині.

31-річний Макаренко перейшов у Фехервар з Андерлехта минулого літа за 200 тисяч євро. Його контракт розрахований із угорським клубом розрахований до літа 2023 року.

Раніше Макаренко виступав за Динамо, Говерлу, Кортрейк та Андерлехт. У складі збірної України провів 15 матчів.