«Він жодного разу не співав гімн»: Хацкевич висловився щодо поведінки Ракицького перед матчами збірної України

Переглядів 14320
Артем Жилінський
Артем Жилінський
4 голоси
«Він жодного разу не співав гімн»: Хацкевич висловився щодо поведінки Ракицького перед матчами збірної України
Ярослав Ракицький. Фото: УАФ
Екс-тренер київського Динамо Олександр Хацкевич розповів, як відрізняється підтримка національних збірних України та білорусі, а також порівняв це явище із західними країнами.

Колишній головний тренер Динамо Олександр Хацкевич порівняв підтримку національних команд в Україні та Білорусі і в західних країнах.

«Я працював у збірній білорусі, але не знаю слів гімну країни. Зараз так подають, що якщо ти не знаєш слів гімну, то ти не повинен грати за збірну. Або ти співаєш гімн від серця та душі, або тебе примушують.

Ми не перейняли цього у, як говорять, загниваючого Заходу, де вся країна підтримує команду. Незалежно від виду спорту. Це у людей у крові, їх ніхто не змушує співати гімн та знати його слова».

Також тренер навів приклад Ярослава Ракицького, який, як відомо, не співав гімн України перед матчами збірної.

«Ракицький десять років грав за збірну України та жодного разу не співав гімн. Його хтось вигнав зі збірною? Чи він поганий через це? – сказав Хацкевич в інтерв'ю для "ЧеснОК".

Нагадаємо, що Хацкевич очолював київське Динамо з 2017 по 2019 рік. За цей час разом з клубом він виграв два Суперкубки України.