«Винні всі»: тренер Брюгге звинуватив Яремчука, Соболя та Ко у поразці від Гента

Переглядів 454
Едуард Соболь та Роман Яремчук. Фото: ФК Брюгге
Головний тренер Брюгге Карл Хофкенс прокоментував матч 16-го туру чемпіонату Бельгії з Гентом, у якому його команда зазнала поразки з рахунком 0:2.

Наставник Брюгге залишився незадоволеним сьогоднішнім результатом, розкритикувавши не лише футболістів, а й усіх представників команди.

«Я хочу, щоб ми спочатку усвідомили цю поразку, а завтра разом із гравцями проаналізуємо гру. Це колективна помилка, тож винні всі: гравці, я, персонал клубу, але це сьогоднішня історія.

Ми повинні зробити висновки якнайшвидше і зробити кроки до виправлення ситуації», – наводить слова Хуфкенса офіційний сайт Брюгге.

Зазначимо, що в основному складі Брюгге з'явився лівий захисник Соболь, але після першого тайму було замінено. А ось нападник Яремчук вийшов на заміну на 60-й хвилині.

Після сьогоднішнього матчу в активі у Брюгге 32 очки та третє місце у турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.

Наступний матч Брюгге проведе до 1/16 фіналу Кубка Бельгії 9 листопада проти Патро Ейсден.