Визнання за гол у ворота Вадуца: лідера Дніпра-1 включено до збірної туру Ліги конференцій

Переглядів 601
Олександр Піхальонок. Фото: СК Дніпро-1
У матчі третього туру групового етапу Ліги конференцій Дніпро-1 зустрічався з Вадуцем із Ліхтенштейну. Поєдинок завершився внічию з рахунком 2:2.

Півзахисник Дніпра-1 Олександр Піхальонок потрапив до символічної збірної за підсумками поєдинків третього туру турніру за версією авторитетного порталу SofaScore.

25-річний хавбек вийшов в основі проти Вадуца і на 78-й хвилині забив другий гол дніпрян, принісши нічию (2:2). За свою гру Піхальонок отримав від статистичного порталу 8.3 бали, ставши найкращим гравцем команди Олександра Кучера.

Лідирує у нашому квартеті АЗ, який здобув дві перемоги на старті. Дніпро-1 після трьох зіграних поєдинків посідає другий рядок у таблиці з чотирма пунктами в активі. У Аполлона та Вадуца по два набрані бали.

У наступному турі Ліги конференцій Дніпро-1 зіграє на виїзді проти того ж Вадуца. Гра запланована на 13 жовтня.

Раніше ми писали, що захисник Дніпра-1 отримав жахливу травму через чотири хвилини після виходу на поле.