Ворскла стартувала з перемоги на Winter Cup: команда Скрипника обіграла естонську Левадію

Переглядів 265
Гравці Ворскли. Фото: ФК Ворскла
Сьогодні, 10 лютого, у Туреччині стартував другий розіграш турніру Winter Cup. У другому поєдинку полтавська Ворскла обіграла естонську Левадію з рахунком 3:2.

У матчі-відкритті міжнародного турніру Winter Cup 2023 житомирське Полісся обіграло рівненський Верес (3:3, пен. 4:3). У другій грі змагань зустрілися Ворскла та Левадія.

Вже у старті поєдинку підопічні Віктора Скрипника вийшли вперед. Автоголом відзначився гравець естонської команди Латинович.

На 40-й хвилині другий м'яч влетів у ворота Левадії. Результативний удар на свій рахунок записав Степанюк. Перед свистком про закінчення першого тайму Сефері довів рахунок до розгромного – 3:0 на користь Ворскли.

У другій половині матчу команда Скрипника зменшила оберти і на 61-й хвилині поєдинку естонці відіграли один гол. Ворскла не зробила жодних висновків і знову пропустила за три хвилини. Дубль на свій рахунок записав Фелісіо.

Наступним суперником полтавців на Winter Cup 2023 стане Верес. Гра відбудеться 15 лютого.