«Втомився і не розумів, що робить»: Шаран пояснив поразку Минаю у матчі з Інгульцем

Переглядів 26405
Євген Чепур Євген Чепур
Володимир Шаран. Фото ФК Минай
Головний тренер Миная Володимир Шаран прокоментував трезультат домашнього матчу проти Інгульця (1:2) у рамках 19-го туру чемпіонату України.

Володимир Шаран після матчу з Металістом сказав, що помилки Мельника, який став автором автоголу, були через втому.

«Ми були незадоволені грою в першому таймі. Грою в атаці, грою при виході з оборони в атаку, але головне, що ми перекрили всі зони. Правильно зіграли в захисті і забили зі стандарту. Після перерви Інгулець перебудувався, зіграв за іншою схемою і створив пару таких серйозних моментів, щоб зрівняти рахунок.

Ніхто не міг подумати, що ми можемо програти цю гру за шість хвилин до кінця. Мельник зіграв дивовижно. Видно було, що він уже втомився і не розумів, що робить. Справедливий пенальті», - підсумував Шаран.

Минай після 19 турів іде на 12 місці в таблиці УПЛ із 18 очками в активі. 8 квітня підопічні Шарана зіграють на виїзді проти Динамо.