«Я маю похвалити суперника»: тренер Марселя – про те, що сказав Маліновському та Ко у перерві матчу з Тулузою

Переглядів 430
Гравці Марселя. Фото: ФК Марсель
Головний тренер Марселя Ігор Тудор підбив підсумки матчу 24-го туру чемпіонату Франції проти Тулузи (3:2), в якому команда українського півзахисника Руслана Маліновського зробила камбек у другому таймі.

Наставник провансальців Ігор Тудор після матчу з Тулузою оцінив гру своїх підопічних, які зуміли зламати сценарій поєдинку на свою користь.

«Я маю похвалити Тулузу за їхній психологічний настрій на цю гру. У перерві я сказав хлопцям, що потрібно справді добре зіграти, щоб заробити очки. Вирішальним чинником стала якість наших гравців.

Хлопці хотіли підійти до гри проти ПСЖ із гарним настроєм», – наводить слова тренера L'Equipe.

Маліновський, який перейшов у Марселя з Аталанти у зимове трансферне вікно, провів за французьку команду дев'ять матчів та забив два голи.

Марсель зіграв 24 поєдинки, набрав 52 очка і посідає друге місце у турнірній таблиці чемпіонату Франції.

У найближчому матчі Ліги 1 команда українця зіграє на своєму полі з ПСЖ. Поєдинок відбудеться 26 лютого та розпочнеться о 21:45 за київським часом.