«Як би Яремчук був «убивцею» в Ісландії»: у Бельгії неоднозначно оцінили хет-трик українського форварда Брюгге

Переглядів 1798
Роман Яремчук. Фото: ФК Брюгге
Нападник Брюгге та збірної України Роман Яремчук в матчі кваліфікаційного раунду Ліги конференцій відзначився хет-триком. Бельгійська преса оцінила виступ форварда.

Вчора Яремчук разом з Брюгге полетіли до Ісландії, де протистояли місцевій команді Акурейрі. Бельгійський клуб не помітив опонентів та переміг із рахунком 5:1, а Яремчук забив тричі.

В Бельгії відзначили працьовитість та характер українського нападника.

«Яремчук не здавався. Після перерви він завдав три удари і зробив рахунок 3:0. Допоміг йому в цьому Оньєдіка, який вийшов на заміну і не був егоїстом у моменті.

Потім послідкували другий і третій голи українця - дві фази, в яких Яремчук не соромився в засобах. Треба віддати йому належне - він був особливо голодний».

Але, на думку журналістів, Яремчук міг забивати набагато більше, адже мав гарні моменти.

«З іншого боку: якби Яремчук був "убивцею" в Ісландії, він міг би хет-трик оформити ще до перерви. Ми нарахували не один, не два, не три, а як мінімум близько чотирьох хороших моментів».

В Бельгії сподіваються, що цей хет-трик відродить впевненість форварда і ми побачимо нового Яремчука.

«Хто знає, можливо, у людини з 16 мільйонами все вийде в цьому сезоні в Брюгге. Йдучи на заміну, його зустріли оплесками і він помітно повеселів», — пише M.nieuwsblad.

• Яремчук перейшов в бельгійський клуб з португальської Бенфіки літом минулого року за 17 мільйонів євро.
  • За цей час українець провів за Брюгге 31 поєдинок в усіх турнірах – шість голів, три передачі.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного нападника в п’ять мільйонів євро.
  • За вихід в груповий раунд Ліги конференцій Брюгге посперечається з іспанською Осасуною.