«Якби хтось сказав, що результат буде таким»: тренер Вереса вражений грою проти Металіста 1925

Переглядів 462
Олег Шандрук. Фото: НК Верес
Виконувач обов’язки головного тренер Вереса Олег Шандрук поділився емоціями після переконливої перемоги у кубковому матчі проти Металіста 1925 (4:0).

Наставник Вереса після виходу до 1/8 фіналу Кубка України резюмував матч проти Металіста 1925.

«Якби до гри хтось сказав, що результат буде таким - в це б важко вірилося. Але хлопці - молодці. Напевно, на хід гри вплинули і наші два швидкі м’ячі. Також хвилин 15 на старті другого тайму нам довелося перетерпіти, занадто низько сіли в оборону. Але після замін ми вирівняли гру і забили ще двічі.

Наші два швидкі м’ячі стали ключовими у грі. Це великий бонус. Відчули впевненість, збили запал суперника. А в другому таймі було важливо витерпіти, не пропустити і знайти свої шанси», – наводить слова Шандрука сайт Вереса.

• Верес у свою чергу йде на 14 сходинці в турнірній таблиці УПЛ, маючи 1 очко.
  • В четвертому турі 26 числа рівняни в гостях зустрінуться з Колосом.