«Якщо його зламаєте, то заплатите мені два млн доларів»: Кополовець – про погрози президента Карпат Димінського

Переглядів 168
Павло Клименко
Павло Клименко
1 голос
«Якщо його зламаєте, то заплатите мені два млн доларів»: Кополовець – про погрози президента Карпат Димінського
Лукас Перес. Фото: ФК Карпати
Колишній півзахисник львівських Карпат Михайло Кополовець поділився спогадами про ставлення президента Клубу Петра Димінського до нападника Лукаса Переса.

Екс-хавбек Карпат Кополовець не приховує, що Димінський оберігав Лукаса на тренуваннях львівського клубу та хотів заробити на ньому під час продажу.

«Лукас для Димінського був комерційним проектом, він хотів продати. Коли проти Лукаса жорстко грали на тренуваннях, то Димінський нас попереджав: «Якщо ви його зламаєте на тренуванні і він не зможе грати, то заплатите мені два мільйони доларів».

Також Кополовець зізнається, що Лукас не завжди хотів грати, але Димінський наполягав на тому, щоб тренер випускав форвард. Все це робилося з метою подальшого продажу гравця.

«Бувало таке, що Лукас усім виглядом показував, що не хоче грати, боровся зі своїм характером. Діти не хотіли, щоб він виходив на матч, але тренеру доводилося його ставити.

Знаю точно, що він має грати усі матчі, бо Дімінський хотів його продати», – розповів Кополовець в інтерв'ю сайту «Український футбол».

У січні 2011 року іспанець Лукас Перес перейшов до Карпат з Райо Вальєкано на правах вільного агента.

У складі Карпат іспанець провів 60 матчів, у яких забив 15 м'ячів та зробив вісім асистів. У лютому 2013 року він перейшов до Динамо, в якому не провів жодного поєдинку і влітку того ж року перейшов у грецький ПАОК за 800 тисяч євро.