Яремчук допоміг Брюгге здобути перемогу над Сент-Трюйденом: українець повернувся до основи та забив м'яч

Переглядів 3271
Павло Клименко Павло Клименко
Роман Яремчук. Фото: ФК Брюгге
У поєдинку 13-го туру чемпіонату Бельгії Брюгге на своєму стадіоні приймав Сент-Трюйден. Матч завершився впевненою перемогою господарів з рахунком 3:0.

До основного складу Брюгге повернувся український нападник Роман Яремчук. Інший українець – захисник Едуард Соболь був у заявці, але на полі так і не з'явився.

Господарі відкрили рахунок на 21 хвилині. Ванакен пробив, виконуючи штрафний неподалік лінії штрафного майданчика, але м'яч від захисника і влетів у сітку воріт Сент-Трюйдена.

Другий м'яч Брюгге забив на 66-й хвилині. Відзначився Яремчук, який після передачі Ланга пробив у нижній лівий кут воріт гостей.

За п'ять хвилин ще один м'яч забив Брюгге. Майєр знайшов у штрафному майданчику Сков Ольсена і гравець господарів закотив м'яч у ворота.

Додамо, що Яремчука було замінено на 80-й хвилині поєдинку. У цьому чемпіонаті Бельгії 26-річний форвард провів сім матчів, у яких забив два м'ячі та зробив дві результативні передачі.

На даний момент Брюгге посідає третє місце у турнірній таблиці, набравши 28 очок.