Ювілейна перемога Дніпра-1: команда Кучера на виїзді обіграла Інгулець

Переглядів 832
Артем Довбик. Фото: СК Дніпро-1
У суботу, 29 квітня, у поєдинку 23-го туру української Прем'єр-ліги Інгулець на своєму стадіоні приймав Дніпро-1. Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 2:0.
  • Дніпро-1 здобув 50-ту перемогу в УПЛ.
  • Інгулець зазнав 30-ї поразки в УПЛ.
  • 50-й гостьовий матч дніпрян в УПЛ, в якому здобули 20-ту виїзну перемогу.
  • Безнічийна домашня клубна рекордна серія Інгульця триває 15 ігор: 6 перемог та 9 поразок.
  • Безнічийна серія Дніпра-1 триває 7 ігор: 5 перемог та 2 поразки.
  • Гольова серія Артема Довбика (Дніпро-1) триває 5 матчів – 8 голів.

У першому таймі Дніпро-1 контролював м'яч, проте немає відчуття, що команда Олександра Кучера була близькою до голу. Інгулець впевнено тримав оборону та майже не залишає шансів супернику.

Доля поєдинку наважилася у другому таймі. На 58-й хвилині Довбик реалізував пенальті за порушення правил на Гуцуляку, а за п'ять хвилин ще один м'яч влетів у ворота Інгульця.

Когут забив у другому матчі поспіль. Після закидання з глибини Поспєлов не витримав офсайдну лінію, і Когут із меж штрафного ударом головою парашутом перекинув голкіпера.

Команда Кучера посідає друге місце у турнірній таблиці УПЛ, набравши 51 очко. Інгулець – 10-й (26 очок).

У наступному турі Дніпру-1 зіграє з Металістом 3 травня, а Інгулець наступного дня прийме вдома Кривбас.