Збірні України U-17 та U-19 дізналися суперників у відборі на чемпіонат Європи

Переглядів 2948
Євген Чепур Євген Чепур
1 голос
Збірні України U-17 та U-19 дізналися суперників у відборі на чемпіонат Європи
Результати жеребкування Євро-2024. Фото: Google
Ще дві юнацькі команди збірної України отримали своїх суперників з чемпіонату Європи 2024 року. Ігри стартують влітку-восени 2023 року.

У Швейцарії пройшло жеребкування кваліфікаційних раундів для юнацьких національних команд у рамках Євро-2024. Володимир Єзерський разом зі своїми підопічними дізнався про майбутніх суперників із кваліфікації Євро-2024. Юнацька збірна України зіграє проти Німеччини, Фінляндії та Ліхтенштейну.

Склад кваліфікаційних груп Євро-2024 (U-17):

  • Група 1: Данія, Австрія, Грузія, Литва.
  • Група 2: Швеція, Польща, Латвія, Молдова.
  • Група 3: Німеччина, Україна, Фінляндія, Ліхтенштейн.
  • Група 4: Сербія, Словенія, Люксембург, Азербайджан.
  • Група 5 Португалія, Чехія, Чорногорія, Албанія.
  • Група 6: Франція, Норвегія, Румунія, Естонія.
  • Група 7: Туреччина, Шотландія, Білорусь, Казахстан.
  • Група 8: Іспанія, Словаччина, Північна Македонія, Мальта.
  • Група 9: Англія, Хорватія, Косово, Фарерські острови.
  • Група 10: Ірландія, Швейцарія, Ісландія, Вірменія, Ісландія.
  • Група 11: Італія, Греція, Північна Ірландія, Сан-Маріно.
  • Група 12: Бельгія, Ізраїль, Уельс, Уельс, Гібралтар.
  • Група 13: Угорщина, Боснія та Герцеговина, Болгарія, Андорра.

Матчі відбудуться з 1 липня по 21 листопада 2023 року.

Також суперників отримали і підопічні Сергія Нагорняка, які вибороли максимальний результат у кваліфікаційному раунді та візьмуть участь у еліт-раунді відбору. Українці потрапили до першого кошика при жеребку і в результаті боротимуться проти Іспанії, Данії та Люксембургу.

Євро-2023 (U-19). Еліт-раунд відбору:

  • Група 1: Франція, Румунія, Норвегія, Північна Ірландія.
  • Група 2: Німеччина, Словенія, Бельгія, Італія.
  • Група 3: Україна, Іспанія, Данія, Люксембург.
  • Група 4: Португалія, Хорватія, Чехія, Швеція.
  • Група 5: Ірландія, Греція, Естонія, Словаччина.
  • Група 6: Сербія, Польща, Ізраїль, Латвія.
  • Група 7: Англія, Туреччина, Ісландія, Угорщина.

Матчі відбудуться з 3 по 16 липня на Мальті.