Зінченко провів чудовий матч з Астон Віллою: відома оцінка українського захисника Арсеналу

Переглядів 2973
Євген Чепур Євген Чепур
Олександр Зінченко. Фото: Арсенал
Олександр Зінченко, що виступає на позиції лівого захисника лондонського Арсеналу, отримав високу оцінку за свою гру у виїзному матчі 24 туру АПЛ проти Астон Вілли (4:2).

Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі Арсеналу на виїзний матч 24-го туру англійської Прем'єр-ліги проти Астон Вілли, який завершився вольовою перемогою команди українця (4:2).

Зінченка було замінено на шотландця Кірана Тірні у компенсований до другого тайму час за рахунку 3:2.

У першому таймі український гравець жорстко помилився, що призвело до голу у ворота Арсеналу.

▶️ Відео помилки Олександра та гола у ворота Арсеналу можна переглянути за ПОСИЛАННЯМ

Але у другому таймі українець забив гол, що  став для Зінченка дебютним у рамках АПЛ та першим у футболці Арсеналу.

▶️ Відео гола Зінченка у ворота Астон Вілли можна переглянути за ПОСИЛАННЯМ

Статистичний портал Sofascore поставив Зінченку оцінку 7,3 за дії у поєдинку з Астон Віллою. Найвищий бал серед гравців двох команд мають лише хавбеки Арсеналу Мартін Едегор (7,9) та Фабіо Вієйра (7,4).

26-річний Зінченко провів за Арсенал цього сезону 20 матчів у всіх турнірах, забив один гол і зробив одну результативну передачу.