«Зоря дивувалася: «Як ми змогли відіграти на нуль?»: чеська преса оцінила впевнену перемогу Славії

Переглядів 676
Славія – Зоря. Фото: ФК Зоря
Зоря на виїзді поступилася празькій Славії у кваліфікації до Ліги Європи із рахунком 0:2. Чеська преса відреагувала на гру луганської команди.

У четвер, 24 серпня, Зоря програла Славії із рахунком 0:2 у першому матчі плей-оф раунду кваліфікації до Ліги Європи.

У Чехії, де і проходила гра, прокоментували гру підопічних Ненада Лалатовича. Зокрема, видання Idnes.cz зазначило, що футболісти Зорі були здивовані тим, що не пропустили у першому таймі.

«Зоря стогнала під величезним тиском. Як і очікувалося, вона приїхала до Праги захищатися, майже не контратакувала. І коли гості повернулися в роздягальню після першого тайму, вони, мабуть, дивувалися: «Як ми змогли відіграти на нуль?».

Зоря чинила опір усіма силами. І багато разів їм дуже щастило».

В свою чергу видання Sport Aktualne вважає, що ця гра була схожа на матч Славії з Дніпром-1 (3:0).

«Прага повністю домінувала з самого початку, але на відміну від домашнього матчу з Дніпром-1, їм не вдалося відкрити рахунок у першому таймі не зважаючи на багато моментів.

У другому таймі господарі забили двічі і, можливо, без необхідності вскрили оборону Зорі».

• Переможець протистояння Славія – Зоря вийде до групового етапу Ліги Європи, а інша команда відправиться до Ліги конференцій.
  • Матч-відповідь відбудеться у польському Любліні 31 серпня.