Ахметов таємно придбав Пентхаус у Лондоні: джерело повідомило фантастичну ціну на житло

Переглядів 484
Артем Жилінський Артем Жилінський
3 голоси
Ахметов таємно придбав Пентхаус у Лондоні: джерело повідомило фантастичну ціну на житло
Рінат Ахметов. Фото: Google
Президент українського клубу Шахтар Рінат Ахметов купив собі нерухомість у столиці Англії, Лондоні. Стало відомо, в скільки обійшлася покупка пентхауса.

Президент донецького футбольного клубу Шахтар Рінат Ахметов придбав розкішний двоповерховий пентхаус у Лондоні вартістю понад 122 мільйони доларів. 

Інформацію про це надали журналісти-розслідувачі, посилаючись на документи Cyprus Confidential, отримані з кіпрських секретарських компаній.

Бізнесмен використав офшорну фірму Gelion Properties Ltd., зареєстровану на Британських Віргінських островах, щоб приховати свою участь у угоді. Документи свідчать, що у липні 2021 року Ахметов зобов'язався придбати пентхаус за 87,5 мільйонів фунтів стерлінгів.

Примітно, що Ахметов відмовився коментувати питання журналістів із цього приводу та не висловився щодо будь-яких інвестицій чи транзакцій через компанію Gelion Properties Ltd.

Раніше ми повідомляли, що Басманний суд Москви за клопотанням Слідчого комітету рф наклав арешт на російські активи українського мільярдера та власника донецького Шахтаря Ріната Ахметова.