Аль-Наср Каштру та Роналду програв екс-команді Реброва та Ярмоленка: суперники б’ються в Лізі чемпіонів

Переглядів 647
Кріштіану Роналду в складі Аль-Насра. Фото: Google
Аль-Наср, який тренує екс-коуч Шахтаря Луїш Каштру, програв колишній команді українського спеціаліста Сергія Реброва та українського вінгера Андрія Ярмоленка Аль-Айну.

Четвертого березня відбувся перший матч чвертьфіналу азійської Ліги чемпіонів між Аль-Айном (ОАЕ) та Аль-Насром (Саудівська Аравія). Ця зустріч завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів поля. Переможним голом на 44 хвилині відзначився Суфіані Рахімі.

На 90+4 захисник Аль-Насра Емерік Ляпорт отримав пряму червону картку і був вилучений з поля.

Зірковий португальський нападник Кріштіану Роналду вийшов на поле з перших хвилин і відіграв за Аль-Наср увесь матч, проте допомогти своїй команді результативними діями він так і не зумів.

Ліга чемпіонів Азії. 1/8 фіналу. Перший матч.

Аль-Айн (ОАЕ) – Аль-Наср (Саудівська Аравія) – 1:0

Гол: Рахімі, 44.

• Матч–відповідь відбудеться 11 березня. Поєдинок буде зіграний в Ер-Ріяді (21:00).
  • Переможець вийде на переможця пари Аль-Хіляль – Аль-Іттіхад.