Алієв і Мілевський завершили «війну» і помирилися: Артем сказав, як це сталося – відео рукостискання «кентів»

Переглядів 1296
автор Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Артем Мілевський і Олександр Алієв. Фото: ФК Динамо
Колишній гравці київського Динамо та збірної України Олександр Алієв та Артем Мілевський зарили сокиру війни, публічно повідомивши про своє примирення.

20 жовтня колишній український півзахисник Олександр Алієв став гравцем медіафутбольної команди PROFAN, яка вже у наступному матчі зустрічалася проти клубу IGNIS ексфорварда Артема Мілевського.

Перемогу зафіксував колектив PROFAN, який переміг IGNIS з рахунком 4:1. Алієв вийшов у старті, був замінений в середині другого тайму, але повернувся у гру на 59-й хвилині. Мілевський був тренером своєї команди.

Вся увага була прикута до зустрічі «кентів», які були хорошими друзями ще з часів виступів у академії київського Динамо, однак посварилися наприкінці лютого 2024 року.

Відео рукостискання Алієва та Мілевського вперше після конфлікту

І все-таки динамівці зуміли знайти у собі сили примиритися, про що власне і розповів Мілевський.

«Краба вже потиснули з Алієвичем. Радий, що він теж зробив свій крок і недарма я цим займався сім місяців. Хоча як він сказав, сварки немає, тож ми й не сварилися (посміхається).

Вчора ми неочікувано зідзвонилися, він набрав, запитав: «Що ти? Як справи? Завтра будеш?». Я відповів, що буду, безумовно. Тому Сані респект», – сказав Мілевський пресслужбі ІGNIS.

• Нагадаємо, що за Динамо (2003-2013) Мілевський провів 276 матчів, забив 87 голів та віддав 74 гольові передачі.
  • Алієв зіграв за динамівців Києва 134 поєдинки, забивши 30 м'ячів і оформивши 36 асистів. За біло-синіх він виступав у два періоди: з 2002 по 2010 рр. та з 2011 по 2013 рр.