Анчелотті повернув Луніна на лаву запасних і випустив Куртуа: як завершився матч і як зіграв конкурент Андрія

Переглядів 20363
10 голосів
Тібо Куртуа. Фото: ФК Реал Мадрид
Реал з Тібо Куртуа у стартовому складі на виїзді розгромив Гранаду в матчі Ла Ліги. Відомо, який перформанс показав бельгійський конкурент Андрія Луніна.

У суботу, 11 травня, Реал в гостях провів матч 35-го туру Ла Ліги проти Гранади, який закінчився впевненою перемогою мадридців із рахунком 4:0.

Андрій Лунін втретє поспіль залишився на лаві для запасних гостей в рамках Прімери, а в старті вийшов Тібо Куртуа, вдруге в сезоні.

Команда Карло Анчелотті відкрила рахунок ближче до кінця першого тайму завдяки м'ячу Франа Гарсії, а через кілька хвилин він же асистував на гол Арди Гюлера.

У другому таймі дубль на свій рахунок записав Браїм Діас, результативні передачі якому оформили Дані Себальос та Лука Модріч.

• 44 дотики до м'яча.

За цей перформанс статистичний портал SofaScore виставив йому 7.8 балів з 10 можливих, а WhoScored оцінив гру бельгійця на 7.6/10.

Ла Ліга. 35-й тур.

Гранада – Реал Мадрид – 0:4

Голи: Гарсія (38'), Гюлер (45+2'), Діас (49', 58')

• Нагадаємо, що Реал вже офіційно став чемпіоном Іспанії, а тепер вперше з сезону 2016/17 набрав 90 очок.
  • Гранада, в свою чергу, вже втратила шанси на збереження свого місця у Прімері та наступний сезон проведе у Сегунді.
  • Лунін в нинішній кампанії зіграв 30 поєдинків у всіх турнірах: 28 голів пропущено та 12 матчів «на нуль».
  • Контракт українця розрахований до 30 червня 2025 року.
  • Куртуа нещодавно відновився від двох важких травм колін та провів свій другий матч в сезоні – обидва «сухі».
  • Угода Тібо з Реалом діє до літа 2026-го.
  • Першого червня команда Анчелотті у Лондоні зіграє у фіналі Ліги чемпіонів проти дортмундської Боруссії.