Арсенал залишається в боротьбі за АПЛ: «каноніри» без Зінченка зіпсували повернення Забарному

Переглядів 150
Лондонський Арсенал українського захисника Олександра Зінченка святкував перемогу над Борнмутом Іллі Забарного. Поєдинок завершився з рахунком 3:0.

Арсеналу потрібно було обігрувати Борнмут, аби залишити собі шанси на чемпіонство за умови втрати очок головного конкурента Ман Сіті

«Каноніри» вирішили долю протистояння, забивши по голу в кожного з таймів. Лондонці перед перервою отримали право на пенальті яке реалізував Сака.

В другому таймі Арсенал закрив питання про переможця після голу Троссарда. Борнмут швидко організував взяття воріт, яке було скасовано VAR.

В компенсований час господарі забили ще один м'яч – відзначився Деклан Райс.

Український захисник Арсенала Олександр Зінченко провів весь матч в запасі. Центрбек Борнмута Ілля Забарний повернувся в основу Борнмута після лікарняного, зігравши 90 хвилин.