Арсенал Зінченка і Борнмут Забарного провели матч з серією пенальті: як завершилося «українське» дербі

Переглядів 531
Олександр Зінченко. Фото: ФК Борнмут/Getty Images
Арсенал з Олександром Зінченком зіграв товариський поєдинок проти Борнмуту з Іллею Забарним. Основний час закінчився внічию, а в серії пенальті сильнішим були лондонці.

У середу 24 липня в США у товариському матчі в рамках передсезонної підготовки Арсенал зіграв проти Борнмуту. Зустріч закінчилася з рахунком 1:1, а в серії пенальті перемогу здобула команда Мікеля Артети – 5:4.

Олександр Зінченко не вийшов у старті Арсеналу, однак з'явився на полі на 62-й хвилині. А от Ілля Забарний відіграв увесь поєдинок у складі Борнмуту – він та воротар Нето стали єдиними, кого так і не замінили.

Підопічні Артети швидко відкрили рахунок завдяки голу Фабіо Вієйри, якому асистував Ріс Нельсон. Всередині першого тайму своє ім'я у протокол гри вніс і Забарний, отримавши жовту картку.

Борнмут зумів відігратися вже у другій половині зустрічі, коли відзначився Антуан Семеньйо.

Після цього голів команди не забивали, тому гра перейшла до серії пенальті. Зінченко бив другим у складі Арсеналу та реалізував свою спробу, а лондонці виграли з рахунком 5:4.

Товариський матч.

Арсенал – Борнмут – 1:1 (5:4 по пен.)

Голи: Вієйра (18') – Семеньйо (73')

• Контракт Зінченка з Арсеналом розрахований до 30 червня 2026 року, а нова угода Забарного з Борнмутом діє до літа 2029-го.
  • Лондонці розпочнуть офіційну частину сезону 17 серпня домашнім поєдинком проти Вулвергемптона в рамках чемпіонату.
  • А от команда Андоні Іраоли стартує в АПЛ в той же день, але на виїзді з Ноттінгем Форест.